Řidič MKD C+E

Přijmeme řidiče s oprávněním C+E pro mezinárodní dopravu.

Náplň práce

  • Přeprava zboží v rámci EU
  • Nejčastější destinace jsou země Beneluxu a Německo

Požadavky

  • profesní způsobilost
  • ADR - školení zařídíme

Nabízíme

  • Dodržujeme nařízení 561/2006 Sb. (AETR).
  • Vozový park tvoří maximálně tři roky staré tahače MAN.
  • Návěsová technika je pravidelně servisovaná vlastní dílnou.
  • Mýtné jednotky jsou v režimu post-paid,
  • asistenční služby, technik je na telefonu k dispozici nepřetržitě.
  • Řidič má k dispozici palivovou kartu a platební kartu na úhradu neočekávaných nákladů.
  • Zaměstnanci jsou pojištěni na zdravotní výlohy v zahraničí (cestovní pojištění) a odpovědnost za škodu.
  • Dále poskytujeme služební telefon s datovým tarifem.
  • Průběžné vzdělávání
  • Průměrná výplata (mzda + diety) 55 000 Kč.
  • Další informace zodpoví Josef Mička, +420 602 363 388

Jednatel společnosti

Josef Mička

+420 602 363 388

micka@josefmicka.cz

Žádost o zaměstnání

Informace o ochraně osobních údajů

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Kontakty

Josef Mička s.r.o.

Stehlíkova 1233

Slaný 274 01

Czech Republic

IČO.: 241 37 782

DIČ: CZ24137782

Právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku pod spisovou značkou C 182068 vedená u Městského soudu v Praze.

Máte dotaz? Napište nám

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: