Řidič MKD Slaný, Kladno, Praha a okolí

Řidič MKD je těžká a náročná práce, a to si v naší společnosti velice dobře uvědomujeme, tomu odpovídá i naše péče o naše zaměstnance. Hledáme kolegu, který si troufne se spojit se seriózním zaměstnavatelem v oboru dopravy a logistiky v lokalitě Slaný, Kladno, Praha. | Tagy: Řidič MKD, Řidič mezinárdní kamionové přepravy #ridicmkd #ridic #ridicmezinarodka

Náplň práce
  • přeprava a doprava v rámci poptávek přeprav našich klientů. Jezdíme především Benelux, Belgii, Německo a případně Francii.
Požadavky
  • řidičský průkaz skupiny C+E
  • praxi na obdobné pozici u MKD podmínkou
  • profesní a zdravotní způsobilost
  • trestní bezúhonnost
Nabízíme
  • práce pouze pro jednotlivce
  • možnost plachty nebo friga
  • skvělé, stabilní, a především dlouhodobé a seriózní zaměstnání
  • turnus víkend mimo a víkend doma, další varianty turnusu k jednání
  • vynikající platové ohodnocení: 15 500,-, po zapracování s růstem, dále 50 euro diety + prémie + proplacené přesčasy, noční příplatky a víkendy, svátky. Pravidelnou mzdu k 20 dni v měsíci
  • 4 týdny dovolené
  • nejmodernější zázemí (vozový park MAN Euro 6 + skvělé zázemí pro řidiče)
  • průběžná zaškolení a rozvoj

Žádost o zaměstnání

File Přiložit životopis (.pdf, .doc)
Ochrana osobních údajů

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Kontakty
  • Josef Mička s.r.o.
  • Politických vězňů 1952
  • Slaný 274 01
  • Czech Republic
  • IČO.: 241 37 782
  • DIČ: CZ24137782
Právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku pod spisovou značkou C 182068 vedená u Městského soudu v Praze.
Máte dotaz? Napište nám